Kurumsal-Bireysel-Eğitimler-compressor

KURUMSAL VE BİREYSEL EĞİTİMLER

Eğitim çözümlerimizi kurumsal müşterilerimize kapalı sınıf olarak düzenlemekteyiz. Bireysel talepler için açık sınıflarla ilerlemekteyiz. Eğitim programlarımıza ulaşmak için tıklayın ya da ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

Eğitim-ve-Toplantı-Salonu-Kiralama-Hizmeti-compressor

Eğitim & Toplantı Salonu Kiralama Hizmeti

Eğitim ya da toplantı organizasyonu ihtiyaçlarınız için sizlere salon hizmetimizi sunuyoruz.

Yetenek Yönetim Sistemi Altyapı Hizmeti

Çalışan mevcut pozisyonuna ne kadar uygun? Bir pozisyon başka bir pozisyona ne kadar uyuyor? Bu pozisyonlar arası rotasyon yapılabilir mi? Çalışanlara kariyer yolunu neye göre sunacağım? bu gibi sorularınızın yanıtlarını, çalışanın profili ile iş profili arasındaki yetkinlik boşluklarına karşılık gelen eğitimleri tek tuşla raporlamak ve görmek istiyorsanız, sizlere “Yetenek Yönetim Sistemi Altyapımızı” sunuyoruz.

KURUMSAL UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMLERİ ALTYAPI DANIŞMANLIĞI

Kurumunuzda yüz yüze eğitimler veriliyor ancak davranışa dönmüyorsa ya da aynı eğitimi çalışanlarınıza tekrar aldırmak zorunda kalıyorsanız, kurumunuzda sürekli öğrenme gerçekleşmiyor demektir. Verilen bir yüz yüze eğitimden 24 saat sonra eğitimin sadece %20’sinin akıla kaldığı bilinmektedir. Bu yüzdeliği arttırmanın ve çalışan üzerinde davranışa dönmesinin bir yolu da sürekli öğrenme felsefesini kurumda yaygınlaştırmaktadır. Bunun için en iyi yol e-öğrenme projelerini kurumlarda hayata geçirmektir. Sizlere kurumunuzda gerçekleştirceğiniz e-öğrenme projeleri için danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz.

Kurumsal Dijital İçerik Üretim Danışmanlığı

Eğer e-öğrenme altyapınız mevcutsa sizlere dijital içerik üretim ekibinizi ve merkezinizi nasıl kuracağınız ve konumlandıracağınız konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.